Karrier

KÖZBESZERZÉSI TANÁCSADÓ/REFERENS

Ellátandó feladatok:
• Közbeszerzési eljárások folyamatba épített és utólagos ellenőrzése;
• Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig.

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• felsőfokú jogi/igazgatásszervező/műszaki/közgazdasági/pénzügyi végzettség;
• a hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete;
• legalább 1 éves, közbeszerzési eljárások önálló ellenőrzésében és/vagy önálló előkészítésében és lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Amit nyújtunk:
Cégünk stabilitást, kiváló munkakörülményeket, és versenyképes, teljesítményarányos bérezést tud biztosítani leendő munkatársaink részére.

› Székhely: 9082 Nyúl, Szabadság utca 43.

› Iroda: 1051 Budapest, József nádor tér 5-6. III. emelet

› Postacím: 1395 Budapest, Pf. 468

› Központi tel.szám: +36 70 323 5371, Fax: +36 1 700 2293